Nejčastější dotazy

Poskytujete úvěry i nepodnikatelům?

  • Tento typ úvěrů nenabízíme. Specializujeme se výhradně na poskytování finančních prostředků firmám a OSVČ. Díky tomuto konkrétnímu zaměření známe potřeby našich klientů i situace, které musí řešit. Právě náš individuální přístup a schopnost pomoci jim i v mimořádných situacích na nás klienti nejvíce oceňují. To by ale v případě běžných úvěrů osobám nepodnikajícím, vzhledem k jejich zcela odlišným potřebám, nebylo možné.

Jaké jsou podmínky nebankovních úvěrů?

  • Podmínky nebankovních úvěru se u jednotlivých společností liší. Nespoléhejte na různé kalkulačky na webových stránkách poskytovatelů, nebo informace sdělené telefonicky. Vždy dejte přednost osobnímu projednání vašich konkrétních požadavků a situace.
  • Sanocredit se v tomto ohledu snaží vyjít klientům vstříc a vždy předložení nabídky předchází osobní jednání s klientem. Naším specifikem je zaměření výhradně na poskytování úvěrů firmám a podnikatelům. Pro optimální nabídku je nezbytné seznámit se situací klienta, jeho potřebami, záměry i možnostmi zajištění tak, aby nabídka ve výsledku odpovídala nejen jeho potřebám, ale i možnostem z pohledu poskytnuté částky, délky úvěru nebo výše splátek.

Kde je možné úvěr Sanocredit sjednat?

  • Výhradně v naší společnosti v Praze. Zde máme kompletní pracovní zázemí a můžeme tak zodpovědět klientům veškeré informace související s úvěrem a variantami financování. Ve výsledku v absolutní většině běžných případů dochází k dohodě a sjednání úvěru hned během prvního jednání.

Opakovaně jsem neúspěšně žádal o úvěr v bance, má smysl zkusit úvěr nebankovní?

  • Pokud peníze stále potřebujete tak určitě ano. U našich klientů je tato situace poměrně běžná a ve většině případů skutečně dojdeme k řešení. Nebankovní úvěry mají na trhu své místo, a pokud můžeme uvést za naši společnost, odlišujeme se především přístupem k hodnocení klienta, kde klademe důraz ne na jeho historii, ale především na možnost budoucího vývoje jeho podnikání, a dále pak přístupem k zajištění. Hledáme tu nejvhodnější kombinaci možností a především jsme připraveni vyřešit v rámci poskytnutí úvěru různé blokace a omezení, které se zajištěním souvisejí.
Úvěry a Služby  

Jak mohu výplatu peněz urychlit?

  • Obecně zpracování našich úvěrů je velmi rychlé. Není na trhu příliš mnoho firem, které jsou schopny poskytnout klientům peněžní prostředky bez ručení nemovitostí v řádu několika dní. Co může situaci zkomplikovat a prodloužit zpracování, jsou úvodní nekompletní informace o podnikání, nebo situaci klienta, při projednávání podmínek úvěru. Proto rada zní: Jednat oboustranně otevřeně.

Jaké podklady si vzít na jednání?

  • V podstatě stačí osobní doklady a doklad k účtu, na který mají být finanční prostředky ve finále poskytnuty. Vše ostatní je možné dodat během jednání, nebo po schůzce elektronicky.

Jak mám postupovat, když chci úvěrem řešit exekuci?

  • Určitě se obraťte na nás a využijte SanoHelp. Naši pracovníci s obdobnými situacemi mají zkušenosti a umí je řešit. Důležité je při sjednávání úvěru na tuto skutečnost upozornit tak, aby byla úhrada exekuce zahrnuta do navrženého řešení. Při sjednání úvěru a jeho zajištění běžně řešíme i výplatu exekucí, nebo jiné formy blokace majetku či obchodních vztahů.

Čím mohu úvěr zajistit?

  • V tomto bodě je jedna z našich největších výhod. Úvěry pro podnikatele u Sanocredit mohou být totiž zajištěny jak movitým, tak i nemovitým majetkem. A zejména u movitého majetku jde o široký okruh věcí. K zajištění je možné využít jakékoli i starší o stroje, technologie, dopravní techniku, zemědělské stroje, různé sestavy vybavení například servisů, hotelů restaurací… Může jít takřka o cokoli, co má aktuální tržní hodnotu úměrnou požadované výši úvěru.

Je nutné ručit nemovitostí?

  • Zde je odpověď jednoduchá: Ručit nemovitostí není nezbytné. Peníze od Sanocredit ať již prostřednictvím produktu SanoMovi, nebo SanoHelp můžete získat i bez ručení nemovitostí
Úvěry a Služby

Máte zájem o podnikatelský úvěr?