V čem se odlišujeme od ostatních?

  • Naším cílem je vyřešit každou situaci
  • Poskytnout finanční prostředky rychle a spolehlivě
  • Půjčíme vám až 15.000.000 Kč
  • Peníze od nás můžete mít do 48 hodin
  • Prostředky z úvěru nejsou účelově vázány
  • Můžete ručit téměř jakýmkoli majetkem
  • Neúčtujeme si žádné poplatky předem

O společnosti

Jsme dynamicky se rozvíjející firma se silnými kapitálovými možnostmi. Jakožto specialisté na nebankovní úvěry se zaměřujeme především na pomoc podnikatelům, kteří potřebují velmi rychle získat finanční prostředky.

Spolehněte se na profesionály v oboru při hledání toho nejlepšího úvěru pro financování vašeho podnikání. Odborníci ze společnosti Sano, a.s. vám vytvoří úvěr přesně na míru a pomohou vám opět nastartovat vaše podnikání. Sjednejte si schůzku, prostřednictvím kontaktního formuláře či na tel. čísle 270 002 150, na které s vámi vyřešíme vše nezbytné pro sjednání nebankovního úvěru.

Máte zájem o podnikatelský úvěr?

 

Články

Potřebujete si půjčit peníze, ale banky se k vám obrací zády? S nebankovním úvěrem od společnosti Sano získáte peníze rychle bez zdlouhavého papírování, na základě téměř jakéhokoli majetku a jejich využití záleží jen na vás…

více informací

Kariéra

Zajímá Vás oblast finančních služeb?
Máte rádi výzvy a chcete jich dosáhnout?
Chcete se zlepšovat v každé činnosti, kterou děláte?
Pak je třeba čas ke změně a Sano, a.s. pro Vás může být tou správnou…

více informací

Spolupráce

Hledáme vhodné a zkušené partnery ze všech regionů Čech, Moravy i Slezska pro možnou spolupráci v oblasti poskytování úvěrů pro střední a velké podniky, či podnikatele.
Podnikáte jako zprostředkovatel úvěrů, finanční poradce, investiční makléř…

více informací

Ke stažení

Všeobecné obchodní podmínky společnosti Sano a.s. pro poskytování úvěru podnikatelům a ceník služeb. Tyto všeobecné obchodní podmínky (dále jen „VOP“) upravují vzájemná práva a povinnosti smluvních stran při poskytování úvěrů…

více informací