SANO_web_banner_produkty

SANO Credit / Flex

Krátkodobý 12 – 24 měsíční úvěr mimořádný variabilitou možností způsobu zajištění. K zajištění je možné využít nejen nemovitý majetek, ale v případech kdy jej nemáte k dispozici, lze stejně dobře využít i nejrůznější formy majetku movitého, nebo jiných typů garancí.
Poskytnuté finanční prostředky je možné také zajistit jakýmkoliv movitým i nemovitým majetkem třetí osoby, který může být dotčený i exekučním titulem, nebo jinou formou blokace. Tyto situace umíme řešit. Naše finanční prostředky jsou tak reálně dostupné pro většinu podnikatelů.

Úvěr je možné využít i pro nečekané situace, které Vám individuálně a rychle pomůžeme vyřešit. Může jít o závazky vůči státu či dodavatelům, exekuce, zesplatnění úvěru, blokace majetku, nebo nejrůznější nečekané výdaje. Úvěr je určen výhradně pro podnikatele – firmy i OSVČ, včetně cizích státních příslušníků podnikajících na území ČR.

Poskytnutí financí v rozmezí od 200.000,- Kč do 15.000.000,- Kč je mimořádně rychlé a jeho součástí je i přímá součinnost při vypořádání vašich závazků. Využijete tak nejen naše peníze, ale i zkušenosti!

 

Nejčastější využití krátkodobých úvěrů

SANO Credit / Flex je dostupný produkt postavený pro rychlé řešení mimořádných situací, které přímo ohrožují Vaše podnikání nebo akutně brání rozvoji Vaší firmy. Nejde jen o úvěr, který vás dostane zpět do hry, ale také o využití zkušeností našich pracovníků, kteří vám mohou pomoci při jednáních s věřiteli, státní správou, nebo exekutory. Využijte našich zkušeností. Sano Credit / Flex je cestou k řešení:

  • Neuhrazených závazků vůči státu
  • Akutních úhrad dodavatelům
  • Výplaty exekucí
  • Odvrácení insolvence
  • Mimořádně zesplatněného bankovního úvěru
  • Splátky kontokorentu
  • Prokázání vlastních zdrojů pro banku a EU dotace
  • Výplatu společníka

 

A proč si vybrat právě nás?

Máme zkušenosti. Situace, které jsou pro vás mimořádné, pomáháme našim klientům řešit každý den.

Umíme jednat opravdu rychle a umíme najít řešení pro většinu klientů kteří nás osloví.

Kromě vlastních finančních prostředků vám můžeme poskytnout také pomoc při jednání a vypořádání s věřiteli, exekutory a státní správou.

Finanční prostředky od nás nejsou účelově vázány a na vašem účtu mohou být již za 48 hodin.

Pomoc od nás je rychlá, dostupná a transparentní. Naším cílem je vyřešit každou situaci a být klientům i nadále k dispozici.

 
 

Máte zájem o podnikatelský úvěr?